Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. 8. Edycja Biegu dla WOŚP - 5km wirtualnie

15:05, 14.01.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku wraz z organizatorem Międzynarodowych Biegów im. B. Malinowskiego zapraszają na 8. Edycję Biegu dla WOŚP.

W tym roku zapraszamy do wirtualnego biegania. Pokonujemy 5 km trasę w wybranym przez siebie miejscu i terminie pomiędzy 15 do 31 stycznia. Zrzut z aplikacji dokumentujący bieg należy przysłać na adres [email protected] do 7 lutego. Wpisowe w wysokości 30 zł w całości zostanie przeznaczone na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Liczba miejsc jest ograniczona do 300 osób. Zapisy na stronie: https://wbtiming.pl/WOSP2021

Dla wszystkich uczestników, dzięki Sztabowi Miejskiemu WOŚP, mamy piękne pamiątkowe medale, które odbierać będzie można w Marinie Grudziadz przez cały luty.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku Izabela Piwowarska oraz dyrektor Międzynarodowych Biegów im. B. Malinowskiego zwracają się do wszystkich biegaczy:

Epidemia koronawirusa zabrała nam przez ten rok bardzo wiele. Nie pozwólmy, by odebrała nam też coś bardzo cennego – dar dawania. Przez 7 poprzednich lat grudziądzcy biegacze zebrali na styczniowych biegach ponad 176 tys złotych. O tym jak służba zdrowia potrzebuje naszego wsparcia przekonaliśmy się w minionym roku. A jeszcze bardziej o tym, jak bardzo, w tych ciężkich czasach, potrzebujemy solidarności. Zapraszamy do udziału w wirtualnym biegu z nadzieją, że dołożymy swoja cegiełkę do zbiórki WOŚP i że za rok spotkamy się ponownie na ścieżkach Lasu Rudnickiego.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Precz z hipokryzjąPrecz z hipokryzją

2 1

Przez propagatora "rypta co hceta", między innymi, przez lewacką indoktrynacje, przez popieraczy mordowania dzieci, niespełna 15-letni dzieciak zamordował 13-latkę! Jeżeli ktoś ma minimum poczucia człowieczeństwa, to nigdy nie da zarobić synowi ormowca, który nawołuje do mordowania dzieci. 22:36, 14.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%