Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Wirtualny Bieg Kobiet

14:32, 11.02.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Organizowany przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku Bieg Kobiet, nazywany najbardziej kolorowym biegiem w mieście, na stałe wpisał się do kalendarza miejskich imprez rekreacyjnych. Co roku kilkaset osób w kolorowym korowodzie, w zabawnych przebraniach, z kolorowymi akcesoriami przemierza ścieżki Parku Miejskiego w symbolicznym, aktywnym powitaniu wiosny i kultywowaniu marcowego święta kobiet. Bieg Kobiet był ostatnim biegiem, który udało się nam zorganizować przed pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Mimo że nadal nie mamy możliwości zorganizowania imprezy w terenie, zapraszamy do udziału w wirtualnej odsłonie Biegu Kobiet.

Zapraszamy do przemierzenia minimum 3 km trasy (może być bieg, marsz, Nordic Walking czy trening na bieżni mechanicznej), zarejestrowania tego faktu na urządzeniach monitorujących aktywność i przesłania do nas na email [email protected] zdjęć, zrzutów z ekranu itp. dokumentujących udział w biegu.

Bieg Kobiet stał się niepowtarzalną imprezą ze względu na to, że chyba wszyscy uczestnicy przygotowywali na ten dzień niepowtarzalny strój. Kolorowe przebrania, zabawne peruki, szalone makijaże – chcemy namówić was abyście nie rezygnowali z tego elementu i uwiecznili na zdjęciu swój niepowtarzalny biegowy wygląd. Oczywiście zdjęcia przysyłacie do nas, stworzymy z nich galerię wirtualnego Biegu Kobiet.

Wpisowe na bieg to 20 zł. Dla wszystkich uczestników przygotowujemy medal pamiątkowy.

Zapisy: https://wbtiming.pl/BiegKobiet2021

Biegamy od 22 lutego do 8 marca. Zgłoszenia ukończenia biegu przyjmujemy do 10 marca. Od 11 do 31 marca będzie można odbierać medale z Mariny przy ul. Portowej 8 codziennie od 8.00 do 20.00.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

 Na glebie Na glebie

1 0

13 i do Świecia tam się biega dopiero . 11:16, 14.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%