Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Urodzinowy Koncert Mariusza Totoszko w Restauracji Przebojowe Smaki

11:17, 05.07.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Z okazji urodzin Restauracji Przebojowe Smaki odbył się koncert Mariusza Totoszko.

Koncert miał się odbyć nad Wisła, ale obfite opadu deszczu spowodowały, że imprezę przeniesiono do restauracji. 

[ZT]78333[/ZT]

Mariusz Totoszko w drugiej edycji programu Idol telewizji Polsat (2003) zajął drugie miejsce. Współpracował przy dubbingu. Brał udział w nagraniach piosenek do polskiej wersji językowej serialów: Fantaghiro (Fantaghirò, 2000) i Wojownicze Żółwie Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles, 2003) oraz filmów animowanych: Mój brat niedźwiedź (Brother Bear, 2003) i Barbie jako Księżniczka i Żebraczka (Barbie as the Princess and the Pauper, 2004) jako król Dominik.W 2004 związał się z Teatrem Muzycznym „Roma”, gdzie wystąpił w musicalach: Grease, Miss Saigon, Koty (2004), Akademia pana Kleksa i Upiór w operze.

W 2006 wziął udział w koncercie Piosenka dla Europy, krajowych eliminacjach do Konkurs Piosenki Eurowizji. Z zespołem Totoszko&PL zaprezentował wówczas piosenkę „4 zmysły”. 5 stycznia 2007 w Teatrze Komedia w Warszawie wystąpił w spektaklach gali piosenki Najlepsze z najlepszych/Best of the Best. W 2008 na scenie Opery na Zamku w Szczecinie w musicalu Rent zagrał postać Rogera Davisa, chłopaka Mimi Márquez.

W 2009 został wokalistą zespołu Volver. Jeszcze tego samego roku grupa wydała płytę 10 historii o miłości, która otrzymała status złotej płyty. Cztery lata później został wydany drugi album Kocha, lubi, szanuje. 4 sierpnia 2012 Totoszko wraz z zespołem pojawił się na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej, gdzie wykonał utwór „Million ałych roz”, za co otrzymał główną nagrodę – Złoty Samowar. W 2014 grupa Volver została rozwiązana.8 marca 2012 ukazał się marcowo-kwietniowy numer „EksMagazynu”, w którym, wystylizowany na Don Juana De Marco, wziął udział w rozbieranej sesji zdjęciowej.

Od 8 marca do 26 kwietnia 2014 był uczestnikiem pierwszej edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanego w telewizji Polsat. Z 166 punktami dotarł do finału, w którym zajął trzecie miejsce. W 2014 pojawił się w telenoweli Polsat Pierwsza miłość, gdzie zagrał postać Zdzisława Mamrockiego, oszusta posługującego się nazwiskami Ireneusz Rekin i Hieronim Drzazga, werbującego ludzi do pracy w Szwecji i Norwegii, z którym współpracował Filip Mazur.

Fragmenty koncertu dostępne poniżej.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%