18 września 2021 roku odbędzie się Turniej Rycerski na zamku w Radzyniu Chełmińskim, niedaleko Grudziądza.
W tym roku poza rocznicą oblężenia zamku przez króla Władysława Jagiełłę jest też rocznica - dwudziestolecia Bractwa Rycerskiego Zamku Radzyńskiego.
SPONSOR I PATRON Turnieju Rycerskiego:Burmistrz Miasta i Gminy w Radzyniu Chełmińskim - Pan Krzysztof Chodubski
Planowany przebieg imprezy,
sobota 18.09.2021r.:
Skandal na stadionie GKM: Ochrona gazuje kibiców i dzie
Zaorać ten GKM Zorać tą Olimpie Pakuje się tam miliony a i tak cięgle jakieś afery. A tam gdzie są sukcesy w sporcie: klub kolarski, klub wioślarski, czy tenis stołowy to jest promil budżetu miasta.
Piękny Grudziądz
20:43, 2025-09-30
Grudziądz: Uroczyste obchody 86. rocznicy powstania Pol
Tak, to byli nasi chłopcy. Nie ci szwabscy pachołkowie wcieleni do Wehrmachtu, rozstrzeliwujący ludność polskich miast a uwiecznieni wystawą w Muzeum Gdańska przez proniemieckie kierownictwo tegoż. No, cóż. Z faktu tego był szczególnie zadowolony tylko jeden osobnik zwany polskim premierem a w swojej istocie zwykłą ścierką do pucowania niemieckich butów.
🤮
20:02, 2025-09-30
Walka o szkołę w Szembruczku. Dziś radni podejmą kluczo
Niech rodzice dopłacają do utrzymania tak małej szkoły, pensji nauczycieli, to wtedy mogą zabierać głos. A z jakiego powodu mają cierpieć pozostałe szkoły w gminie, bo ich pieniądze poszły na klasy 3-7 uczniów w Szembruczku. Parodia. Wójt do rozliczenia.
belfer
14:09, 2025-09-30
Koniec utrudnień na Drodze Łąkowej! Wiadukt ponownie ot
Wiadukt drogowy nad torami nie jest wiaduktem drogowo-kolejowym.
Majkiel
12:48, 2025-09-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz