Zamknij

Komendę Miejską Policji w Grudziądzu odwiedzili uczniowie

13:02, 24.05.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 w Świeciu nad Osą odwiedzili Komendę Miejską Policji w Grudziądzu. Podczas zwiedzania młodzieży pokazano recepcję, stanowisko dowodzenia, policyjne pomieszczenia dla osób zatrzymanych, atelier technika kryminalistyki oraz radiowozy policyjne.

Wczoraj (23.05.2019), Komendę Miejską Policji w Grudziądzu odwiedziło ok. 40 uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Świeciu nad Osą.

Młodzież została oprowadzona po jednostce i mogła z bliska obejrzeć między innymi jak wygląda praca oficera dyżurnego, czy technika kryminalistyki. Uczniom zostały również zaprezentowane oraz szczegółowo omówione takie miejsca jak pomieszczenie dla osób zatrzymanych, garaże w których znajdują się policyjne radiowozy. Podczas spotkania zwiedzający dowiedzieli się także jak przebiega praca policjanta i z jakimi sytuacjami może się on zetknąć podczas pełnienia codziennej służby. Najbardziej dociekliwi mogli przymierzyć sprzęt do ochrony indywidualnej policjanta biorącego udział w zabezpieczeniu imprez masowych. Na koniec dla każdego czekał mały upominek w postaci opaski silikonowej. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone