Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Jechał autem pomimo rozbitej przedniej i bocznej szyby

14:46, 22.06.2022 | policja.pl
Skomentuj
REKLAMA

Policja z grupy SPEED zatrzymała kierowcę Mercedesa, który jechał autem pomimo rozbitej przedniej i bocznej szyby. Szybko okazało się, że to był początek jego kłopotów. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, dlatego po wykonanych niezbędnych czynnościach trafił za kraty.

Wczoraj (21.06) w Grudziądzu na ulicy Waryńskiego funkcjonariusze grypy SPEED w trakcie patrolu zauważyli osobowego mercedesa, którego stan techniczny pozostawiam wiele do życzenia. Szyba czołowa oraz boczna od strony kierowcy były w znacznym stopniu rozbite. Dodatkowo podczas zatrzymywania do kontroli zauważyli, że kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

W trakcie czynności okazało się dodatkowo, że 46-letni mieszkaniec Grudziądza nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami oraz jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna za wykroczenia w ruchu drogowym otrzymał mandat karny na łączną kwotę 600 zł. Pojazd został usunięty z drogi na parking strzeżony. Za kierowanie pojazdem pomimo braku uprawnień odpowie przed sądem. Na rozprawę będzie oczekiwał w zakładzie karnym w związku z karą, której unikał.

(policja.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%