Zamknij
REKLAMA

Podpalacz warsztatów na ul. Kwiatowej w areszcie. Grozi mu 5 lat

11:05, 04.06.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Szybkie działanie policjantów z Grudziądza doprowadziło do zatrzymania podpalacza. Przestępca w nocy wzniecił dwa pożary przy ul. Kwiatowej, a kilka godzin później miał już na rękach kajdanki. 29-latek usłyszał zarzuty popełnienia dwóch przestępstw i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Mężczyzna dopiero co w styczniu wyszedł z więzienia, gdzie trafił za podpalenia właśnie. Teraz może tam wrócić na kolejne 5 lat.

W piątek (31.05.19) w nocy na ul. Kwiatowej w Grudziądzu doszło do dwóch pożarów. Około 1.00 w płomieniach stanęły dwa samochody osobowe, a niespełna 3 godziny później ogień pojawił się na budynku warsztatu elektro-mechanicznego, znajdującego się pobliżu. Obydwa pożary zostały ugaszone przez strażaków, ale spowodował znaczne straty. 

Od samego początku śledczy podejrzewali, że mają do czynienia z podpaleniem. Praca policjantów bardzo szybko doprowadziła do wytypowania sprawcy. Już kilka godzin później funkcjonariusze zatrzymali w miejscu zamieszkania podejrzewanego o podpalenie 29-letniego grudziądzanina. Mężczyzna w sobotę (1.06.19) usłyszał dwa zarzuty zniszczenia mienia poprzez podpalenie. Zatrzymany przyznał się do zarzucanych czynów.

Wczoraj (3.06.19) został doprowadzony do sądu, który nakazał umieszczenie podpalacza w areszcie na 3 miesiące. 

29-latek był już notowany za podobne przestępstwa. W styczniu wyszedł z więzienia, gdzie odbywał karę. Teraz znowu może wrócić za kraty nawet na  5 lat. (policja.pl)

[ZT]72929[/ZT]

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

NemoNemo

4 1

Trafi do więzienia ...? Wyjdzie i znów będzie podpalał. Zamknąć świra w psychiatryku dożywotnio !!!!!!!!!!!!!!!!! 14:56, 04.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

5 1

Śmiech ku..a na sali. Strat narobił, chłopu dorobek życia spalił i chleb zabrał i do 5 lat. Wyjdzie po 3 i podpali następnych. Takich śmieci społecznych, to powinno z dala od społeczeństwa trzymać. Śmieszne to prawo w tym kraju, istna komedia. Dziwić się potem, że ludzie mają ochotę sami sprawiedliwość wymierzać. 23:57, 04.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA