Zamknij
REKLAMA

Tragedia na torach na trasie Toruń - Grudziądz. Zginął 60-letni mieszkaniec Torunia

16:07, 02.12.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj tj. 02.12.2020 roku, około godz. 10:30 w Papowie, pod Toruniem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Mężczyzna jadący Fordem Focusem, w Papowie wykonując manewr skrętu w prawo w kierunku Papowa Osieki wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający szynobus. Ten manewr kierowca okupił własnym życiem.

Dzisiaj tj.02.12.2020 roku, około godz. 10:30 w Papowie pod Toruniem doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Na miejsce wypadku dyżurny  Policji natychmiast skierował policjantów z  Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu . Z ich ustaleń wynika, że mężczyzna jadący Fordem Focusem, drogą krajową nr 91  od strony Torunia prowadzącą w kierunku Gdańska,  w miejscowości Papowo wykonał manewr skrętu w prawo i wjechał na przejazd kolejowy. W tym czasie torowiskiem również od strony  Torunia w kierunku Gdańska poruszał się szynobus.

Kierowca forda poniósł śmierć na miejscu. Na początku nie było wiadomo kim był mężczyzna. Policjanci potwierdzili jednak dane tego człowieka. To 60-letni mieszkaniec Torunia. Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone przez toruńską prokuraturę. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

NemoNemo

4 0

Dołączył do Dzięcioła, trafił go żelazny na tej samej trasie.... kto następny ? 🙁😮😥😭 18:29, 02.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%