Zamknij

Grudziądzanka walczy o tytuł najpiękniejszej Polki na Wyspach

06:50, 29.03.2019 | ŁP
REKLAMA
Skomentuj

Pochodząca z Grudziądza Aneta Kwaśnik startuje w tegorocznych wyborach Miss Polski UK & Ireland. Już dotarła do półfinału, gdzie o dotarciu do finałowej dziesiątki decydować będą głosy internautów. Poniżej rozmowa z naszą kandydatką oraz link do głosowania. 

Skąd wziął się pomysł na udział w wyborach MISS Polski UK & Ireland?

Od zawsze interesowałam się branżą modelingową. Chciałam zobaczyć jak to wygląda. Akurat zobaczyłam, że jest organizowany taki konkurs. Dowiedziałam się o nim od mojego znajomego. Po chwili namysłu postanowiłam spróbować swoich sił. Mam nadzieję, że coś z tego będzie. 

Jak wyglądał cały proces zgłaszania i późniejszych eliminacji do półfinału?

Musiałam wysłać swoje zgłoszenie do organizatora. Spośród kilkudziesięciu takich zgłoszeń wybrali 19 dziewczyn. Zakwalifikowane kandydatki biorą udział w półfinale. Aby przejść do finału potrzebujemy głosów internautów. Musimy mieć ich bardzo dużo, ponieważ dalej przejdzie tylko dziesiątka. Konkurencja jest spora. Prawie połowa z nas odpada. 

Były już jakieś spotkania ze wszystkimi półfinalistkami?

Miałyśmy jedno spotkanie w Londynie. Tam właśnie była wykonywana sesja zdjęciowa i tworzone krótkie opisy każdej kandydatki. W finale do tego wszystkiego dojdzie jeszcze nagranie video. 

Musiałyście się jakoś przygotować do tych sesji zdjęciowych?

Każda z nas miała swój strój kąpielowy i swoją sukienkę. Organizatorzy postawili na naszą wizję wykonywanych zdjęć. Co do fryzur i makijaży, to też musieliśmy zadbać o nie we własnym zakresie. Na spotkaniu była obecna zawodowa kosmetyczka, która trochę nas poprawiała. Fotograf, który robił nam zdjęcia był bardzo miły, podpowiadał nam jak mamy odpowiednio pozować. Był również otwarty na nasze, własne pomysły. 

Miałaś już wcześniej styczność z branżą modelingową?

To jest bardzo spontaniczna decyzja. Nic wcześniej z modelingiem, ani z takimi konkursami nie miała wspólnego. Żadnych sesji zdjęciowych, czy też kontaktu z mediami. To mój pierwszy raz. 

W jaki sposób można oddać na ciebie głos?

Głosować mogą wszyscy, którzy mają dostęp do internetu. Każdy internauta może oddać jeden głos dziennie. Jestem pod numerem 14. Będzie stworzona specjalna witryna, na której pojawiają się nasze odrębne profile. 

Planujesz swoją przyszłość w modelingu?

Właściwie nie jest tego tak zupełnie pewna. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy, nie wiem co powiedzą jurorzy. Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników głosowania, a potem na finałową galę. 

-----

Głosowanie potrwa do połowy kwietnia. Profil Anety, na którym każdego dnia można oddawać swój głos dostępny jest w poniższym linku. 

PROFIL ANETY KWAŚNIK

 

(ŁP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

jaja

4 2

Kolejna Idi otka .
22:19, 29.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

6 1

Aneta Kwaśnik im starsza tym brzydsza. Masakra, że nie wstyd startować w takich zawodach z taką twarzą. 10:13, 30.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ErrorError

0 1

(Gość) to ty chcesz od Anetki toć ma ona warunki jest ładna i zgrabna ! 19:53, 04.04.2019


GośćGość

4 1

To się nie uda. 11:16, 31.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NikaNika

3 2

Co za pasztet z wiochy 13:08, 31.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ob.z g-dzaob.z g-dza

5 2

należą się tej Pani przeprosiny-myślałem,że to jest facet zrobiony na Panią,-jeszcze raz przepraszam... 13:28, 31.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone