Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Akcja błysk na Banieczce

07:56, 26.02.2021 | J.R
Skomentuj

Piękna pogoda oraz przyjemne temperatury sprzyjają pozimowym porządkom. Styczeń i luty nie były łaskawe zarówno dla kierowców zmagających się z trudnymi warunkami drogowymi, jak również dla ich narażonych na sól i błoto pojazdów. Samoobsługowa myjnia Banieczka mieszcząca się w Grudziądzu przy ul. Włodka 16 dzielnie stawiała czoła nawet srogim mrozom i cały czas 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu jest otwarta dla klientów.

Wysoka jakość stosowanych środków myjących oraz odpowiednie ciśnienie sprawiają, że bezdotykowe mycie jest bardzo skuteczne. Każde stanowisko myjni Banieczka jest wyposażone zarówno w szczotkę, jak i pianownicę z aktywną piana, które pozwalają pozbyć się najbardziej uporczywych zabrudzeń. Jednak mycie to nie wszystko. Ważne są również czyste wnętrze i szyby. O te rzeczy także można zadbać na myjni Banieczka korzystając z odkurzaczy i dystrybutora płynu do spryskiwaczy.

Już w najbliższą sobotę – 27 lutego w godzinach 10:00 – 13:00 w ramach „akcji błysk” każdy klient, który myje auto na myjni Banieczka będzie mógł skorzystać bez opłaty z odkurzacza oraz uzupełnić płyn do spryskiwaczy.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%