Zamknij

Premier Mateusz Morawiecki w Grudziądzu. Poparł Andrzeja Guzowskiego

16:24, 30.10.2018 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Po godzinie 15.00 Premier Mateusz Morawiecki dotarł do Grudziądza. W planie było zwiedzania fabryki Hydro-Vaccum SA oraz poparcie Andrzeja Guzowskiego w II turze wyborów prezydenckich w Grudziądzu.

Nowoczesna firma, która testuje swoją innowacyjność na wielu polach na całym świecie. Takich firm potrzebujemy w wielu innych miejscach Polski. Takich firm, które są innowacyjne, konkurencyjne, polskie, z polskim kapitałem, jednocześnie niczym nie ustępujące międzynarodowym gigantom.  Tak jak ona ma sukcesy, tak Grudziądz, ze wspaniałą architekturą też potrzebuje dobrego gospodarza, też potrzebuje sukcesu. Ja wierze, że takim gospodarzem będzie Pan Andrzej Guzowski. – powiedział Premier Mateusz Morawiecki.

Premier w swojej wypowiedzi wspomniał również o zadłużeniu miasta oraz szpitala i wskazał winnych tej sytuacji. Poinformował również, że trwają analizy środowiskowe pod budowę elektrowni gazowej o mocy 450MW. Bardzo ważnej inwestycji w Polsce północnej, która przyniesie również wiele korzyści dla Grudziądza.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PawełPaweł

1 1

"wspomniał również o zadłużeniu miasta oraz szpitala i wskazał winnych tej sytuacji" a co on k..wa może o tym wiedzieć. Won pajacu !!! 19:53, 04.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%