Ministerstwo Zdrowia: Mamy 314 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw:
Z przykrością informujemy o śmierci 4 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 70-K Zgierz, 88-K Łódź, 56-M Racibórz, 79-M Warszawa.
Większość osób miała choroby współistniejące.
W związku z błędnym usunięciem zgonu z 15.04.2020 r. z woj. mazowieckiego, korygujemy statystykę zgonów.
Liczba zakażonych koronawirusem: 35 719/1 512 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Kolejna "wydmuszka" prezydenta? Nowa jednostka ma zażeg
To POdobnie jak w „Folwarku zwierzęcym". Nie PO to tyle zależnych świń od naczelnego knura aby świnie zagłosowały przeciw...„ Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnie to na człowieka. Później znowu na świnie i na człowieka ale nikt już nie mógł rozpPOznać kto jest kim."
🤮
13:11, 2025-09-18
Basenów w Tarpnie otworzyć nie można, ale wizja za 380
Uśmiechnijcie się brygada. Co tacy smutni jesteście😁
Olo
12:42, 2025-09-18
Basenów w Tarpnie otworzyć nie można, ale wizja za 380
"My tymi konsultacjami otwieramy oczy niedowiarkom" Poza tym, cóż szkodzi obiecać?
Sandra
12:29, 2025-09-18
Kolejna "wydmuszka" prezydenta? Nowa jednostka ma zażeg
Ostatnio jechali z takimi szmatami w Nepalu. Wyciągali te skorumpPOwane świnie z willi i tłukli ich łbami o bruk. Podpalili parlament i ich domy. Jeden *%#)!& do rzeki. Ale spłynął nurtem i tyle go widziano. Tak na marginesie, Ile to kilometrów nurtem do Gdańska?
🤮
12:25, 2025-09-18
0 0
Mady gady i owady fuj Bllle pogonić patologię alimenciarzy .
0 0
Mady gady i owady fuj Bllle pogonić patologię alimenciarzy .
0 0
Prawko na motor jest
0 0
Prawko na motor jest