Zamknij

Zawodnicy sekcji judo GKS Olimpia Grudziądz powołani do kadry wojewódzkiej

09:46, 24.08.2020 Aktualizacja: 10:06, 24.08.2020
Skomentuj

W Zakopanem trwa zgrupowanie zawodników sekcji judo GKS Olimpia Grudziądz, którzy zostali powołani do kadry wojewódzkiej. Obóz rozpoczął się 17 sierpnia i potrwa do 29 sierpnia. 

Nad zawodnikami czuwa trener sekcji judo grudziądzkiej Olimpii, Wiesław Szpręglewski, który również został powołany na trenera kadry wojewódzkiej. Zawodnicy trenują trzy razy dziennie. Treningi obejmują taktykę walki, technikę rzutów, podcięć, trzymań, duszeń i dźwigni. Treningi odbywają się m.in. na obiektach zakopiańskiego Centralnego Ośrodka Sportu - siłowni oraz bieżni lekkoatletycznej.

Zawodnicy przygotowują się do Pucharów Polski oraz Mistrzostw Polski. W obozie biorą udział: Hanna Siedlecka, Julia Michalska, Klaudia Krupińska, Muraz Khudoev, Kacper Zapałowski, Filip Kalinowski. (UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

Judo funJudo fun

0 0

Powodzenia!!!

11:37, 24.08.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ojciec zawodnikaOjciec zawodnika

2 0

W tej sekcji pracują prawdziwi "zapaleńcy", mój syn tam chodzi i nie żałuje. Fajna atmosfera, dostępni trenerzy.

17:32, 24.08.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

olekolek

1 0

gratulacje

13:11, 26.08.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

NIK: Nieprawidłowości w ośrodkach kultury. Wójt Gminy G

Żałosna patologia hien .

Sam sobie

10:39, 2025-07-16

Ważne zmiany dla kierowców. Od czwartku otwierają część

ta robota to mistrzostwo świata jak można wszystko spie*****ć !!! gratulacje !!!! a tak na marginesie , skończcie już z tą kostką w mieście , bo tu ona gra główna rolę a nie trwałość i użytkowość, z uporem osła ktoś lansuje tą formę👎👎 !!!!!!!!

taki sobie

08:41, 2025-07-16

NIK: Nieprawidłowości w ośrodkach kultury. Wójt Gminy G

Wójt Gminy Grudziądz, delikatnie mówiąc, jakoś tak nonszalancko, żeby nie powiedzieć, iż lekceważąco podchodzi do problemu, który chyba nie jest błahy. Próbuje sprawić wrażenie, że zrobił wszystko, co należało, a nawet jak nie, to w przyszłości się poprawi. Szkoda, że NIK nie ma narzędzi do finansowego i dyscyplinarnego, solidnego ukarania winnych, bo może wówczas odpowiedzialne osoby, organy, urzędnicy błyskawicznie przywróciliby sprawy do należytego stanu, a w przyszłości - o ile mieliby jeszcze kiedykolwiek taką szans3 nie dopuściłyby

Pan wójt

07:35, 2025-07-16

NIK: Nieprawidłowości w ośrodkach kultury. Wójt Gminy G

Nie wygląda to dobrze - na stronie NIK opublikowane zostały przywołane w artykule protokoły z kontroli, jedno co się nasuwa to, że nikt nikogo nie kontroluje, nie sprawdza - a winien, osoby które winny to robić - przeprowadzac kontrolę - sprawować nadzór - nie wywiązują się z ustawowych obowiązków, chyba że wynika to z braku wiedzy merytorycznej lub doświadczenia, ale to zupełnie inna bajka

gość

23:06, 2025-07-15

0%