Zamknij
REKLAMA

Grudziądzka Gala Sportu w klubie Akcent

15:09, 24.05.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Bohaterami Gali Grudziądzkiego Sportu byli zawodnicy, a także trenerzy i działacze sportowi z naszego miasta. Uroczystość, podczas której podsumowano osiągnięcia sportowe grudziądzan w 2018 r. odbyła się w piątek, 24 maja w klubie Akcent.

Podczas Gali obecni byli: Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, przedstawiciele Komisji Sportu Rady Miejskiej Grudziądza czy przedstawiciele Rady Sportu gminy-miasto Grudziądz.

Prezydent podziękował wszystkim obecnym za zaangażowanie w rozwój grudziądzkiego sportu. Nie brakowało słów podziękowania skierowanych do zawodników, ich trenerów i działaczy sportowych. Prezydent docenił również rolę kibiców, mediów i mieszkańców naszego miasta, śledzących rozgrywki wychowanków grudziądzkich klubów.

Zawodnicy grudziądzkich klubów sportowych w 2018 roku na imprezach rangi Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata zdobyli łącznie 178 medali, z czego 73 złote, 48 srebrnych i 57 brązowych.

Wyniki te przełożyły się na liczbę osób nagrodzonych i wyróżnionych. Stypendia sportowe otrzymało od Prezydenta 56 zawodników, a nagrody pieniężne 23. Nagrody pieniężne otrzymało również 20 trenerów i 3 działaczy, którzy przyczynili się do osiągnięcia wysokich wyników sportowych w 2018 roku. Ponadto 3 osoby otrzymały wyróżnienia w formie statuetek za osiągnięcia w działalności sportowej.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone