Policjanci z posterunku Policji w Radzyniu Chełmińskim zatrzymali 15-latka, który samochodem do domu odwoził pijanego ojczyma. Nieletni nie zatrzymał się ponadto do policyjnej kontroli. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje Sąd Rodzinny.
Do zdarzenia doszło w połowie ubiegłego tygodnia. Policjanci z posterunku Policji w Radzyniu Chełmińskim postanowili skontrolować jadący przed nimi pojazd marki mercedes. W tym celu włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, na które kierujący nie zareagował, przyspieszył i usiłował zgubić jadący za nim patrol. Policjanci ruszyli za nim w pościg, który zakończył się kilka ulic dalej. Kierującym okazał się 15-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego, a na miejscu pasażera siedział jego nietrzeźwy 43-letni ojczym. Badanie alkomatem wykazało, że ma w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Pojazd został odholowany na policyjny parking, a nieletni przekazany matce. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje Sąd Rodzinny.
Basenów w Tarpnie otworzyć nie można, ale wizja za 380
Baseny za 150 milionów nie są potrzebne po pierwsze wyremontować basen na Kalinowej do współczesnych standardów basen odkryty zastąpić krytym a w szkole podstawowej nr 18 nie potrzeba basenu bo szkoła mogła by korzystać z basenu krytego wybudowanego na miejscu odkrytych, zamiast 380 milionów wystarczy 100 baniek i gwarantuję że wszyscy będą zadowoleni.
Ja
14:59, 2025-09-18
Kolejna "wydmuszka" prezydenta? Nowa jednostka ma zażeg
To POdobnie jak w „Folwarku zwierzęcym". Nie PO to tyle zależnych świń od naczelnego knura aby świnie zagłosowały przeciw...„ Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnie to na człowieka. Później znowu na świnie i na człowieka ale nikt już nie mógł rozpPOznać kto jest kim."
🤮
13:11, 2025-09-18
Basenów w Tarpnie otworzyć nie można, ale wizja za 380
Uśmiechnijcie się brygada. Co tacy smutni jesteście😁
Olo
12:42, 2025-09-18
Basenów w Tarpnie otworzyć nie można, ale wizja za 380
"My tymi konsultacjami otwieramy oczy niedowiarkom" Poza tym, cóż szkodzi obiecać?
Sandra
12:29, 2025-09-18
1 0
Pomijając fakt popełnienia wykroczenia, widać, że ma chłopak predyspozycje do uzyskania w przyszłości prawa jazdy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz