Zamknij
REKLAMA

„Truck & Bus”- podsumowanie policyjnych działań

17:31, 17.05.2018 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Po raz kolejny grudziądzcy policjanci wzięli udział w działaniach „Truck & Bus”. Funkcjonariusze skontrolowali blisko 200 pojazdów, w tym ponad 70 samochodów ciężarowych i autobusów, a także zatrzymali 12 dowodów rejestracyjnych.

Wczoraj (16.05.2018) na terenie całego kraju trwały policyjne działania Truck & Bus. Głównym ich celem było ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy. To już kolejna taka akcja organizowana przez TISPOL- międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające policje drogowe z ponad dwudziestu krajów Europy.

W działaniach udział wzięło 19 policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu. Mundurowi w trakcie kontroli sprawdzali m.in. stan techniczny pojazdów oraz wymagane dokumenty w ramach wykonywanego przewozu.

Stróże prawa zwracali szczególną uwagę na wykroczenia drogowe popełniane przez kierujących. Ich głównym celem było przeciwdziałanie wszelkim naruszeniom przepisów ruchu drogowego oraz ustawy o transporcie drogowym przez kierowców pojazdów ciężarowych, jak również przewoźników wykonujących transport osób.

W czasie trwania akcji, funkcjonariusze skontrolowali blisko 200 pojazdów, w tym ponad 70 samochodów ciężarowych i autobusów, a także zatrzymali 12 dowodów rejestracyjnych. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%