Zamknij
REKLAMA

Policyjne działanie na terenie Grudziądza i okolic

13:19, 11.09.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z grudziądzkiej „drogówki” i Oddziałów Prewencji Policji w Bydgoszczy pracowali wspólnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu grudziądzkiego. Mundurowi pełnili służbę na terenie miasta oraz na głównych ciągach komunikacyjnych powiatu. Wszystko dla bezpieczeństwa użytkowników dróg.

Wczoraj (10.09.20) funkcjonariusze z grudziądzkiej „drogówki” prowadzili działania wzmożone pod nazwą „Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym”. Policjantów z ruchu drogowego wspomagało czterech policjantów z Oddziałów Prewencji Policji w Bydgoszczy. Mundurowi w sposób szczególny przyglądali się kierowcom, którzy popełniają wykroczenia szczególnie niebezpieczne, mające bezpośredni wpływ na zaistnienie wypadków drogowych. Podczas 6 godzin działań mundurowi  skontrolowali 53 osoby oraz ujawnili 23 wykroczenia.

Wzajemna współpraca w zakresie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjantów z Grudziądza i Oddziałów Prewencji Policji  w Bydgoszczy prowadzona jest już od kilkunastu lat. Większa ilość policjantów umożliwia objęcie nadzorem większego rejonu. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

DżejDżejDżejDżej

4 1

Uważam że i tak jest zbyt mało patroli drogowych i zbyt małe kary. 21:53, 11.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz