Zamknij
REKLAMA

Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe w miejscowości Wielkie Lniska koło Grudziądza

14:46, 11.02.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj rano doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w miejscowości Wielkie Lniska gmina Grudziądz. Kierujący Renault wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Aby uwolnić z wraku kierującego potrzebna była pomoc strażaków.

Dzisiaj (11.02.2021) o godzinie 7:00 w miejscowości Wielkie Lniska gmina Grudziądz doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 32-letni kierujący Renault clio jadąc z kierunku Małych Lnisk w kierunku Grudziądza, podczas omijania stojącego pojazdu wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że aby wydostać kierowcę z wraku pojazdu, potrzebna była pomoc straży pożarnej i użycie specjalistycznego sprzętu. Po wydostaniu kierującego na zewnątrz został on przekazany pod opiekę załodze karetki pogotowia. 32-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

To już kolejne zdarzenie w ciągu ostatnich dni, do którego doszło z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Policjanci proszą o zachowanie zdrowego rozsądku i jazdę z prędkościami dostosowanymi do panujących warunków drogowych. (Policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ProstytutkaProstytutka

2 0

On jest bogaty a nie ma na kwiaty , Przemyśl swój wybór malutka. Do nieba zna schody ma duże dochody . Stać mnie by być tylko z Tobą. 20:37, 12.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Z Facebooka Z Facebooka

0 0

Bezuczuciowy 21:13, 12.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BoysBoys

0 0

Traktuje cię przedmiotowo. 07:31, 13.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%