Zamknij
REKLAMA

Pompy grundfos - urządzenia cenione w przemyśle

15:37, 17.06.2021 | materiały partnera
Skomentuj

Pompy grundfos mają szerokie zastosowanie. Produkt ten jest niezwykle wydajny, co istotne jest zwłaszcza w przemyśle. W zależności od wariantu mogą być używane w systemach grzewczych i klimatyzacyjnych. Bogaty wybór modelów sprawia, że przedsiębiorcy mogą dobrać sprzęt nie tylko do funkcji, jaką ma pełnić, ale także do rodzaju instalacji. 

Dużą popularnością cieszą się pompy grundfos duńskiej firmy, która zajmuje się ich produkcją od przeszło 60 lat. Bogatą ofertę tych produktów znajdziesz na https://www.oriontec.pl/pompy-grundfos/. Dokładny opis każdego urządzenia sprawi, że wybór odpowiedniego nie będzie stanowił żadnego problemu. Pompy te są zróżnicowane nie tylko pod względem wydajności, ale także szczelności i zasilania.

Pompy grundfos - katalog najbardziej popularnych produktów

Najbardziej popularne modele to pompy CR, CRI czy CRN. Wśród przedsiębiorców chętnie wybierane są także DDA, DDC oraz DDE. Czym różnią się poszczególne pompy grundfos? Katalog modeli zawiera wszystkie szczegółowe informacje. Już na pierwszy rzut oka widać, że urządzenia te mają różnorodne zastosowanie.

Pompy grundfos  CR, CRI, CRN spełniają surowe normy określone w dyrektywie EuP. Dzięki temu mogą być bezpiecznie stosowane w przemyśle. Produkt ten jest skonstruowany w taki sposób, że można je montować w pionie i w poziomie. Ujednolicenie średnic powoduje, że bez trudu osiągniemy potrzebną wydajność oraz ciśnienie. 

Z kolei urządzenia oznaczone symbolem DDA, DDC oraz DDE zapewniają tłoczenie cieczy w dokładnie takiej ilości, jakiej wymaga tego proces. Powyższe modele wykorzystywane są w tych działach przemysłu, w których oczekiwana jest praca sprzętu z pełną długością skoku. 

Pamiętaj o odpowiedniej konserwacji

Pompy znajdują zastosowanie w licznych gałęziach przemysłu i w usługach takich jak myjnie samochodowe, instalacje przeciwpożarowe, uzdatnianie wody, czy też jej zmiękczenie, jonizacja, a nawet demineralizacja. Aby urządzenie wydajnie służyło przez długi czas, należy kontrolować stan poszczególnych części. Jak odpowiednio konserwować pompy grundfos? Katalog urządzeń obejmuje także części i akcesoria, które będą pomocne np. w sytuacji istnienia ryzyka zapowietrzenia czy konieczna jest wymiana wirnika.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%