Olimpia Grudziądz pokonała po emocjonującym meczu lidera II ligi Widzew Łódź 3:2. Praktycznie cały mecz grudziądzanie przegrywali 0:2. Bramki stracili w pierwszej połowie. Mecz zakończył się jednak zaskakującym wynikiem. Olimpia wygrywa 3:2 a zwycięskie bramki padłu praktycznie w 3 końcowych minutach meczu.
Bramki dla Olimpii Grudziądz zdobyli Konrad Handzlik 89, Przemysław Kita 90, Robert Ziętarski 90
dla Widzewa Łódź - Maciej Kazimierowicz 33, Mateusz Michalski 40
Zobaczcie zdjęcia z meczu.
Policyjna akcja pod Grudziądzem. Zatrzymali 25-latka pr
Żałosna chołota z świecia po 13 .
Po podstawówce
19:24, 2025-11-04
Policyjna akcja pod Grudziądzem. Zatrzymali 25-latka pr
Wyczuli biznes jak Pani z Nowego
Xxx
17:52, 2025-11-04
Policyjna akcja pod Grudziądzem. Zatrzymali 25-latka pr
Świecie gumowe ściany niedaleko.
13
14:09, 2025-11-04
Ruszył nabór wniosków o bon ciepłowniczy. Czy mieszkańc
Czyli jak u Tuska. Tak wykalkulował, że bon przysługuje tylko nielicznym. Ta śmierdząca szambem ruda szmata przeznaczyła na wsparcie 890 mln zł a w pierwotnej wersji miało być 9 mld.,bo jak zwykle piniędzy ni ma. Więc idźta PO chrust do lasu. Tylko szybko bo ci bandyci eksploatują lasy, że wkrótce całe polskie drewno znajdzie się w Chinach. Przypilnujcie tylko aby parę drzew zostało jako przyszła „huśtawka" dla tych przestępców.
🤮
13:16, 2025-11-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz