Zamknij

19:34, 20.11.2018
Wojewódzki finał Szkolnej ligi Rugby -fotorelacja W finale uczestniczyły drużyny z szkół: SP 22 Bydgoszcz SP Kijewo Królewskie SP Dragacz SP Dąbrowa Chełmińska SP 32 Bydgoszcz SP Nowa Wieś
2
10:47, 18.11.2018
Wczoraj wieczorem (17.11) na zawodach w armwrestlingu ZLOTY TUR ARMWRESTLING WORLD CUP 2018 występowała grudziądzanka Marlena Wawrzyniak. W walce wieczoru walczyła z zawodniczką ze Szwecji Malin Kleinsmith.
22:54, 17.11.2018
Puchar Polski Juniorek i Juniorów w boksie - półfinał. Zobaczcie zdjęcia.
12:37, 14.11.2018
Jak w latach ubiegły miasto planuje uruchomienie lodowiska dla mieszkańców Grudziądza. Trwa montaż instalacji chłodzącej na lodowisku w Parku Miejskim.
2
12:32, 28.10.2018
27 października w Ostródzie odbył się II Międzynarodowy Turniej Kyokushin Karate Ostróda 2018. Startowało 360 zawodników z 38 klubów krajowych oraz reprezentacja Rosji i Białorusi. Grudziądzanie zdobyli kilka medali: 3 złote , 5 srebrnych i 3 brązowe, a drużynowo zajęli 4 miejsce.
15:18, 24.10.2018
Szybkość, siła, wytrzymałość. Z Reebok RUN CREW każdy może osiągnąć swój wymarzony cel. Do grona miast trenujących z najszybciej rozwijającą się społecznością biegową w Polsce dołączył także Grudziądz. Bezpłatne zajęcia odbywają się w każdą niedzielę o godz. 11:00.
1
14:42, 29.09.2018
Zakończyły się Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego. Pierwsze miejsce zdobył Głogowski Adam z Lęborka z czasem 31:48.
09:22, 17.09.2018
Wspaniałe informacje napłynęły z bułgarskiego Płowdiw, gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata w wioślarstwie. Marta Wieliczko zawodniczka Klubu Wioślarskiego „Wisła” Grudziądz wraz z koleżankami z reprezentacji Polski zdobyła złoty medal.
09:30, 08.09.2018
Trwają zapisy na Północą Ligę XC - XC5 Finał Grudziądz. Zawody MTB odbędą się 16 września o godz. 12.00 w Lasku Strzemięcin.
20:27, 06.09.2018
Jak czytamy na profilu Akademii Biegania ruszają zapisy na grudziądzki Bieg Niepodległości 2018. Ten bieg będzie szczególny, ponieważ przypada w setną rocznice odzyskania niepodległości.
2
16:08, 06.09.2018
W dniach od 2-8 września w Korei Południowej odbywają się Mistrzostwach Świata ARDF Korea - Schoko (radioorientacja sportowa), w których startuje reprezentacja z Polski. W skład reprezentacji wchodzi mieszkaniec Grudziądza Zbigniew Mądrzyński, który w kategorii SPRINT zdobył dla Polski brązowy medal. Zobaczcie kilka zdjęć jakie dostaliśmy z Korei.
1
10:32, 30.08.2018
W Mistrzostwach Europy, które odbyły się w Berlinie wzięły udział 2 zawodniczki Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka: Klaudia Maliszewska oraz Natalia Jasińska. Grudziądzanki zdobyły dwa medale.
13:40, 29.08.2018
Zawodnicy Jeździeckiego Klubu Sportowego „Rywal” Grudziądz wystartowali w Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego w skokach przez przeszkody, które odbyły się na terenie Klubu Jeździeckiego Młyńska Struga koło Torunia.
11:18, 23.08.2018
Zawodnicy Olimpii-Unii Grudziądz zmagania w nowym sezonie Lotto Superligi rozpoczną od spotkania przed własną publicznością. Rywalem drużyny z naszego miasta będzie FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów.
09:25, 20.08.2018
Zawodniczki Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu - Klaudia Maliszewska oraz Natalia Jasińska wzięły udział w Światowych Igrzyskach CPISRA WORLD GAMES SANT CUGAT 2018.