Zamknij

38 Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego. Mamy wyniki

J.R 14:37, 28.09.2019 Aktualizacja: 15:51, 28.09.2019
Skomentuj

ROGIEWICZ Andrzej z Grudziądza z czasem 31:10 wygrywa 38. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego. Najlepsza grudziądzanka to Wojas Aneta z czasem 41:54

Najlepszy zawodnik z naszego teamu Grudziadz365 to WILANGOWSKI Mateusz z czasem 38:12, a najlepsza kobieta to Łucka Anna z czasem 46:31

Klasyfikacja generalna

Klasyfikacja małżeństw

Najlepsi mieszkańcy Grudziądza

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

GośćGość

4 0

Ostatni raz byłem. Z całym szacunkiem. Resztę zostawię dla siebie.

16:27, 28.09.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarioMario

2 0

Człowiek przyjeżdża, parkingu brak. Dla VIP-ów słyszę, a jak widzę na piękne oczy . Vipów więcej chyba niż samych biegaczy było. Jak organizowaliście bieg dla VIP-ów to trzeba było tak mówić. Wystarczyło postawić wolontariuszy i kumaty by auta poustawiał. A tego miejsca sporo było. Kaufland odgrodzony takie ich prawo. Oczywiście miejsca za szlabanem. Nie wiem jak z grochówką bo doszły mnie słuchy, że talerzy brak na początku ja byłem później to dostałem. No i jak to jest, że dwa kartony medali bo biegu obsługa niesie, a grono ludzi biegnie bez numerów, bo zapisać się nie można. Tak wiem, że niektórym odpadły mój też mokry od potu przeczepiałem. Ale byli znajomi co biegli też bez z racji, że blisko. O zwykłym braku szacunku do niektórych nie wspomnę. Wstyd. Także uczyć się od konkurencji nawet tej z Grudziądza. Trasa na plus od lat a nie ciągły problem z kółkami na mieście bo dziadki poprowadzić nie potrafili. No i fantastyczny doping kibiców i dzieci. Ale hasło "Nowa jakość" na wyrost.

06:23, 29.09.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Manifestacja „Stop Imigracji” w Grudziądzu. Prezydent a

Ten gostek uwielbia bzdury klepać i jest w tym mistrzem, ale ostatnio albo jakieś kursy przeszedł, albo jakiś renesans intelektualny przechodzi, bo takich jak powyżej duperele, to dawno nie było. Najgorsze, że ma grono swoich wiernych słuchaczy-lemingów, którym się to podoba, a jeszcze gorzej, że w to wierzą i na te plewy ciągle się nabierają. Przeczytaj choćby tylko powyższą informację i oceń, czy faktycznie wszystko wygląda tak różowo.

Ten to ma tupet!

15:05, 2025-07-19

Konfederacja zorganizowała manifestację „Stop Imigracji

Brawo!!!👏

Ali

14:25, 2025-07-19

Manifestacja „Stop Imigracji” w Grudziądzu. Prezydent a

Czytam te wpisy i nie dowierzam to co ludzie wypisują. W każdym prawie społeczeństwie ( w rodzinie również, mieście, gminie ) znajdą się osoby, które maja i będą mieć konflikt z prawem. Dlaczego nie wołamy precz z grudziądzanami (bo ktoś kogoś zabił, zranił w Grudziądzu ) bo był biały? Przypomnijcie sobie ilu wyjeżdżało w latach 90 za "chlebem" a rożni byli wśród nich. Oczywiście musi być pewna kontrola w szczególności za wschodniej granicy. Pozdrawiam.

Andrzej

14:15, 2025-07-19

Manifestacja „Stop Imigracji” w Grudziądzu. Prezydent a

Właściciel hostelu z Nowego, który zrobił sobie nielegalna agencje pracy dla niemieckich zakładów miesnych, które nie płacą podatków, pozbył się 30 kolumbijczykow po zadzganiu przez nich Polaka. Pytanie, gdzie oni teraz są? Czy są w Grudziądzu?

Ssram na po

13:08, 2025-07-19

0%