Prawie 400 biegaczy pobiegło na dystansie 5 i 10km w III Biegu Karpia w Mokrem koło Grudziądza.
Swój udział miały również dzieci, które biegały w Biegu Karpika - zdjęcia tutaj
Grudziądz staje się energetyczną potęgą Polski!
Władze grudziądza nie są zainteresowane pozyskaniem ciepła z elektrowni forsują spalarnie przez spółkie OPEC głópota czy cwaniactwo do tworzenia kierowniczych stanowisk
Jankes
08:33, 2025-09-16
Grudziądz kluczowym miastem dla obronności kraju. Rząd
1. 11 mln wobec 240 mln dla województwa, to wcale nie jest dużo, ciekawe, jak wygląda podział środków w skali całego województwa, w innych większych miastach, czy rzeczywiście Grudziądz jest aż tak uprzywilejowany? 2. Z tego, co widzę największą część tych środków pochłonie dokumentacja i szkolenia, czyli tak naprawdę, jeśli skończy się tylko na tym, to wobec całkiem realnej sytuacji, w której "znowu nie będzie środków" - pieniądze będą wyrzucone w błoto 3. Dziwi mnie, dlaczego władze Grudziądza minister Szymański nie walczą o utrzymanie koncepcji "Szprychy nr 1" dla Grudziądza, dzięki czemu miasto posiadałoby zelektryfikowaną sieć kolejową, co jest także ważną rzeczą w kontekście zapewnienia obronności Polski, a szczególnie naszego regionu, już nie mówiąc o permanentnym wykluczaniu miasta z zapewnienia dogodnej komunikacji kolejowej.
Grudziądzanin
06:04, 2025-09-16
Grudziądz kluczowym miastem dla obronności kraju. Rząd
Jeden rudy fryc wystarczy do obiecywania gruszek na wierzbie, po co kolejny? Tygrysek niech swój plecaczek ewakuacyjny założy i wyp...ala do lasu. On i ta pożal się Boże KOalicja 13 grudnia z Partią Oszustów na czele już pokazaliście i przez blisko 2 lata udawania, że służycie Polsce pokazujcie swoje nieudacznictwo, które wygląda jak sabotaż. Najlepszy przykład to system antydronowy.
Śmiech na sali
02:41, 2025-09-16
Grudziądz kluczowym miastem dla obronności kraju. Rząd
Schron na Sienkiewicza, dla urzedasow, a Rzadz, Lotnisko z dzikami do lasu 🤣! Kumple glama na "szkoleniowe" wyciągną kasę tak jak z kpo 🤣? Niech ten głupek kosiniak wsadzi sobie w d "poradnik"! Ile kasy zostanie zmarnowane na te bzdury?
Ssram na po
22:53, 2025-09-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz