W czwartek, 11 kwietnia łącznie do wszystkich grudziądzkich szkół podstawowych i gimnazjów zgłosiło się 8 uczniów, tylu też potrzebowało opieki. 43 nauczycieli nie przystąpiło do strajku. We wszystkich gimnazjach odbył się egzamin.
Do szkół średnich zgłosiło się 33 uczniów, tylu też wymagało opieki. Spośród nauczycieli, 49 nie przystąpiło do strajku. Najwięcej uczniów - 15 zgłosiło się do Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.
Do grudziądzkich przedszkoli zgłosiło się 88 dzieci wymagających opieki. 6 nauczycieli przedszkolnych nie przystąpiło do strajku.
Najwięcej dzieci - 25 zgłosiło się do Przedszkola „Rządz”. Wszystkie dzieci zostały otoczone opieką.
Komunikat na godzinę: 11.00
(UM)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
129 tysięcy za „rolki” prezydenta. Czy Grudziądz płaci
Jest jeszcze pan rzecznik, który, jak mówią, wzorowo współpracuje z mediami, np. z portalem grudziadz365.pl
Jest jeszcze
17:09, 2026-02-06
129 tysięcy za „rolki” prezydenta. Czy Grudziądz płaci
Chcieliście łysego to macie, wygrał w pierwszej turze 🤣
Gość
17:06, 2026-02-06
Śledztwo w GKM Grudziądz to fakt – oświadczenie klubu p
Grupa trzymająca władzę. Siatka powiązań towarzysko biznesowych. Chyba Redakcja nie oczekuje, że ktoś kto robi ze sobą szeroko rozumiane interesy będzie się oficjalnie do czegokolwiek przyznawał. Zamiatanie spraw pod dywan to żadna nowość. Najbardziej przykre jest to co się dzieje w tej grudziądzkiej prokuraturze. Naprawdę polecam szczególne przyjrzenie się działalności pani prokurator Magdaleny Ch., która nie wiedzieć czemu po tym co wyszło w innych sprawach nie jest jeszcze wydalona z zawodu. Ba nie została nawet zawieszona w pełnieniu obowiązków. Dramat.
Komentator
14:32, 2026-02-06
Masz wpływ na „klimat” w Grudziądzu! Ruszył nabór do Ko
POcałuj się w zieloną...tzn. czerwoną d...,pajacu Tuska.
Hehehe
13:03, 2026-02-06