Zamknij
REKLAMA

W niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz podejmie ekipę FOGO Unii Leszno

11:31, 04.07.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą niedzielę 5 lipca w Grudziądzu gościć będziemy Mistrzów Polski. MRGARDEN GKM podejmie ekipę FOGO Unii Leszno. Podopieczni Roberta Kempińskiego po dwóch wyjazdowych porażkach i przekonującej wygranej na własnym torze z PGG ROW Rybnik postarają się o kolejne dwa punkty do ligowej tabeli. Postarać będą musieli się także kibice, których nadal obowiązywać będzie reżim sanitarny.

Zachowanie grudziądzkich fanów podczas ostatniego domowego pojedynku mogło być przykładem dla kibiców innych drużyn i organizatorów. Pomimo różnych zachowań na innych stadionach – na H4 nadal będziemy ściśle przestrzegać przepisów. Prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych, aby nie narazić naszego klubu na konsekwencje i kary spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminów i zasad sanitarnych!

Mecz obejrzy 2000 osób – posiadacze aktywnych karnetów. Nie będzie sprzedaży biletów. W sprzedaży nie będą dostępne także programy zawodów, które udostępnimy w formie PDF w dzień meczu. Bramy stadionu otworzymy o godzinie 17:15.  Start pierwszego wyścigu o 19:15. Osoby, które nie będą mogły wybrać się na Hallera 4 nasz pojedynek z FOGO Unią obejrzą na żywo w nSport+. Po zakończeniu spotkania prosto z naszego stadionu – Magazyn PGE Ekstraligi.

Przypominamy najważniejsze informacje w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, Regulaminem Sanitarnym PGE Ekstraligi i wprowadzonymi zmianami w Regulaminie Stadionu:

  • Wejście na teren stadionu następuje na własną odpowiedzialność i ryzyko zakażenia się COVID-19.
  • Do wejścia na stadion uprawnieni są tylko posiadacze karnetów na sezon 2020 (z wyłączeniem zwróconych karnetów firmowych).
  • Nie będzie prowadzona sprzedaż biletów, ani programów zawodów – program będzie dostępny w formie PDF na stronie internetowej i mediach społecznościowych klubu.
  • Każda osoba wchodząca na stadion musi mieć AKTYWNY KARNET – także dzieci do lat 7.
  • Każdy kibic kieruje się do wejścia w wyznaczonej strefie stadionu, która jest przypisana do sektora z karnetu:

– Strefa 1 – dla karnetów z sektora B

– Strefa 2 – dla karnetów z sektora C

– Strefa 3 – dla karnetów z sektora D

– Strefa 4 – dla karnetów z sektorów E,F

– Strefa 5 – dla karnetów z sektorów G,H

– Strefa 6 – dla karnetów z sektorów I oraz stojące

– Strefa 7 – dla karnetów z sektora X

Przed wejściem na stadion każda osoba poddaje się procedurze:

  • – kontrola karnetu
  • – kontrola bagażu (zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego)
  • – BADANIE TEMPERATURY CIAŁA
  • – DEZYNFEKCJA RĄK

Każda osoba ma obowiązek zasłaniania maseczką lub przyłbicą ust oraz nosa przy wejściu na stadion i podczas całego trwania zawodów – zdjąć można je tylko na żądanie służby porządkowej lub informacyjnej.

Po wejściu na stadion kibic zajmuje miejsce siedzące oznaczone zieloną naklejką, lub stojące oznaczone czerwonym znakiem X z zachowaniem bezpiecznego dystansu od drugiej osoby – NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZECHODZENIA NA INNĄ STREFĘ!

Każda osoba powinna stosować się do zarządzeń organizatora, służby porządkowej, służby informacyjnej oraz do zaleceń spikera.

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z terenu stadionu przez służby porządkowe lub służby informacyjne każdej osoby niestosującej się do powyższych zaleceń!

Plan stadionu:

(gkm.grudziadz,net)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Nie patologi Nie patologi

1 1

Pogonić chołotę kopidołków Bllle..... 15:58, 04.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mówìę nieMówìę nie

1 0

Podróbki są najgorsze 22:05, 04.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
0%