W najbliższą niedzielę 5 lipca w Grudziądzu gościć będziemy Mistrzów Polski. MRGARDEN GKM podejmie ekipę FOGO Unii Leszno. Podopieczni Roberta Kempińskiego po dwóch wyjazdowych porażkach i przekonującej wygranej na własnym torze z PGG ROW Rybnik postarają się o kolejne dwa punkty do ligowej tabeli. Postarać będą musieli się także kibice, których nadal obowiązywać będzie reżim sanitarny.
Zachowanie grudziądzkich fanów podczas ostatniego domowego pojedynku mogło być przykładem dla kibiców innych drużyn i organizatorów. Pomimo różnych zachowań na innych stadionach – na H4 nadal będziemy ściśle przestrzegać przepisów. Prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych, aby nie narazić naszego klubu na konsekwencje i kary spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminów i zasad sanitarnych!
Mecz obejrzy 2000 osób – posiadacze aktywnych karnetów. Nie będzie sprzedaży biletów. W sprzedaży nie będą dostępne także programy zawodów, które udostępnimy w formie PDF w dzień meczu. Bramy stadionu otworzymy o godzinie 17:15. Start pierwszego wyścigu o 19:15. Osoby, które nie będą mogły wybrać się na Hallera 4 nasz pojedynek z FOGO Unią obejrzą na żywo w nSport+. Po zakończeniu spotkania prosto z naszego stadionu – Magazyn PGE Ekstraligi.
Przypominamy najważniejsze informacje w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, Regulaminem Sanitarnym PGE Ekstraligi i wprowadzonymi zmianami w Regulaminie Stadionu:
– Strefa 1 – dla karnetów z sektora B
– Strefa 2 – dla karnetów z sektora C
– Strefa 3 – dla karnetów z sektora D
– Strefa 4 – dla karnetów z sektorów E,F
– Strefa 5 – dla karnetów z sektorów G,H
– Strefa 6 – dla karnetów z sektorów I oraz stojące
– Strefa 7 – dla karnetów z sektora X
Przed wejściem na stadion każda osoba poddaje się procedurze:
Każda osoba ma obowiązek zasłaniania maseczką lub przyłbicą ust oraz nosa przy wejściu na stadion i podczas całego trwania zawodów – zdjąć można je tylko na żądanie służby porządkowej lub informacyjnej.
Po wejściu na stadion kibic zajmuje miejsce siedzące oznaczone zieloną naklejką, lub stojące oznaczone czerwonym znakiem X z zachowaniem bezpiecznego dystansu od drugiej osoby – NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZECHODZENIA NA INNĄ STREFĘ!
Każda osoba powinna stosować się do zarządzeń organizatora, służby porządkowej, służby informacyjnej oraz do zaleceń spikera.
UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z terenu stadionu przez służby porządkowe lub służby informacyjne każdej osoby niestosującej się do powyższych zaleceń!
Plan stadionu:
(gkm.grudziadz,net)
Grudziądz kluczowym miastem dla obronności kraju. Rząd
Kraj tonie,miasto tonie,,wzu tonie.Tylko liberały i lewica.Tak trzymać!
Richi
21:51, 2025-09-16
Grudziądz staje się energetyczną potęgą Polski!
Brawo Obajtek! To za jego kadencji powstał ten projekt i została rozpoczętą budowa. Kiedy Obajtek wroci do Orlenu, a wroci już za 2 lata, to będzie więcej takich inwestycji!
Ssram na po
17:15, 2025-09-16
Grudziądz kluczowym miastem dla obronności kraju. Rząd
No i jak się okazuje polski f16 strzelając do ruskiego drona rakietą🤣trafił w Rykach chłopu w okno. To był chyba prezent od PSL-u. Rezultat - buda do remontu. Kosiniak, jak będziesz strzelał w ten sposób do dronów ze sklejki to twoje MON szybko pójdzie z torbami. Czytajcie POradnik Kosiniaka!!!
Miras
12:51, 2025-09-16
Grudziądz kluczowym miastem dla obronności kraju. Rząd
Mafia Tuska to już wyższy POziom bandytyzmu. Na zdjęciu żołnierze mafii zajmujący się dla kamuflażu dobroczynnością. Czy nie przypomina działalnością znanym capo di tutti capi?
Zyga
12:13, 2025-09-16
1 1
Pogonić chołotę kopidołków Bllle.....
1 0
Podróbki są najgorsze
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz