Zamknij

MRGARDEN GKM Grudziądz ma nowego szkoleniowca

J.R 14:09, 12.11.2020 Aktualizacja: 12:24, 13.11.2020
8 FB MRGARDEN GKM FB MRGARDEN GKM

Jak informuje MRGARDEN GKM, klub zatrudnił Janusza Ślączką, który zastąpi na stanowisku trenera pierwszej drużyny Roberta Kempińskiego.

Nowy trener żółto-niebieskich przez ostatnie dwa lata z powodzeniem prowadził ekipę Wilków Krosno, z którą w minionych rozgrywkach w imponującym stylu awansował do 1. Ligi Żużlowej. Krośnianie zakończyli sezon na drugoligowym froncie z kompletem zwycięstw. Wcześniej 49-letni Ślączka pracował jako szkoleniowiec m.in. w Orle Łódź, Speedway Miszkolc i Stali Rzeszów. To właśnie w Rzeszowie miał miejsce ostatni epizod trenerski w PGE Ekstralidze, a było to w 2015 roku.

Po całkowicie nieudanym sezonie w wykonaniu MRGARDEN GKM działacze grudziądzkiego klubu zdecydowali o zmianach na stanowisku opiekuna pierwszego zespołu. Janusz Ślączka przejmie obowiązki Roberta Kempińskiego, który swoją funkcję sprawował nieprzerwanie od 2008 roku.

Witamy na pokładzie trenera Janusza Ślączkę. Uznaliśmy, że w naszej drużynie potrzebujemy zmiany na tym stanowisku. Przed nowym trenerem trudne zadanie. Wierzymy, że nowy szkoleniowiec da nam wiele dobrego, a dzięki swojej wiedzy i już bogatemu doświadczeniu pozytywnie wpłynie na wyniki naszego zespołu. Do jego obowiązków należeć będzie m.in. prowadzenie pierwszej drużyny, jak i przygotowanie toru – powiedział prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Co dalej z Robertem Kempińskim?

Zostaje z nami i będzie wspierał trenera Ślączkę. Chodzi np. o organizację treningów, gdy pierwszego trenera nie będzie w Grudziądzu. Za pracę z juniorami nadal będzie odpowiedzialny trener Robert Kościecha - mówi nam prezes Murawski.

(MRGARDEN GKM Grudziądz)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (8)

BuczkośBuczkoś

5 0

Brawo , brakuje jeszcze tylko Wojtka Zurawskiego vel Zurafsson I jedziemy. Stado dinozaurów w natarciu. Cytując klasyka "walczymy o spadek"

14:29, 12.11.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

0 0

A Kempiński to teraz będzie kim jeśli można wiedzieć?

19:58, 12.11.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KempesKempes

2 0

Kaman GKM!

02:41, 13.11.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

FaliFali

2 0

Czas wyjść z tego, łagodnie spaść do I ligi, potem przestać finansować, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć jak zawsze na podwyżki!

07:36, 13.11.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Żużel Żużel

1 0

W d....pach się poprzestawiało

11:14, 13.11.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Żal patrzećŻal patrzeć

0 0

A były trener to pewnie na traktor. Byle się ilość stanowisk zgadzała w Grudziądzu i nikomu się krzywda nie stała. Tragedia to jest.

01:29, 15.11.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

omom

1 0

Zmiana trenera jak najbardziej słuszna i od lat oczekiwana.Czy akurat Janusz Ślączka jest tym najlepszym czas pokaże.Co do Roberta Kempińskiego,to .przez 12 lat męczył kibiców,zawodników,oraz samego siebie.Dobrze,że został w GKM-ie,może zastąpi Jurka Bałtrukowicza i zostanie świetnym toromistrzem?.

12:59, 15.11.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

RKRK

0 0

Toromistrz noł.Kaman GKM

21:44, 16.11.2020

OSTATNIE KOMENTARZE

Poradnik bezpieczeństwa znajdzie się w każdym domu na p

KOsiniak, POdetrzyj tym szwabską d...rudego.

🤮

12:30, 2025-09-17

Grudziądz kluczowym miastem dla obronności kraju. Rząd

Już się bałem, że tego dziwnie chudego radnego, z takim mętnym wzrokiem i podobnym wyrazem twarzy, tego, który niczym jego niedościgniony wzorzec, niejaki Jerzy Jaskiernia, na każdy temat wie lepiej, a przynajmniej próbuje sprawić takie wrażenie, do promocyjnej foci nie dopuścili! Ale uff, chyba jest, jest! Dziękuję mistrzu podsekretarzu stanu żeś go dopuścił, jaka ulga! Choć niedosyt pozostaje, bo jeszcze byłoby bardzo miło zobaczyć na tej błogiej foci innego chudego, bodajże członka rady nadzorczej lub/i pracownika jednej ze spółek OPEC-u oraz tego z Lotniska, aktywnego szczególnie w pobliżu przystanków, rozkładów jazdy autobusów, przejść dla pieszych... No, a jakby jeszcze ci od 3-ciej nogi mogli się - za zgodą pana podsekretarza - dołączyć do selfie, to już pełne szczęście. Poproszę o foto w pełnym składzie dobrodziejów.

Już się bałem

10:09, 2025-09-17

Grudziądz kluczowym miastem dla obronności kraju. Rząd

Kraj tonie,miasto tonie,,wzu tonie.Tylko liberały i lewica.Tak trzymać!

Richi

21:51, 2025-09-16

​​​​​​​Grudziądz staje się energetyczną potęgą Polski!

Brawo Obajtek! To za jego kadencji powstał ten projekt i została rozpoczętą budowa. Kiedy Obajtek wroci do Orlenu, a wroci już za 2 lata, to będzie więcej takich inwestycji!

Ssram na po

17:15, 2025-09-16

0%