Zamknij
REKLAMA

15-latek odwoził samochodem pijanego ojczyma do domu

11:40, 22.01.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z posterunku Policji w Radzyniu Chełmińskim zatrzymali 15-latka, który samochodem do domu odwoził pijanego ojczyma. Nieletni nie zatrzymał się ponadto do policyjnej kontroli. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje Sąd Rodzinny.

Do zdarzenia doszło w połowie ubiegłego tygodnia. Policjanci z posterunku Policji w Radzyniu Chełmińskim postanowili skontrolować jadący przed nimi pojazd marki mercedes. W tym celu włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, na które kierujący nie zareagował, przyspieszył i usiłował zgubić jadący za nim patrol. Policjanci ruszyli za nim w pościg, który zakończył się kilka ulic dalej. Kierującym okazał się 15-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego, a na miejscu pasażera siedział jego nietrzeźwy 43-letni ojczym. Badanie alkomatem wykazało, że ma w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Pojazd został odholowany na policyjny parking, a nieletni przekazany matce. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje Sąd Rodzinny.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MamaMama

1 0

Pomijając fakt popełnienia wykroczenia, widać, że ma chłopak predyspozycje do uzyskania w przyszłości prawa jazdy. 18:46, 22.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%