Na Mniszek Arenie zakończył się dwudniowy turniej Spring Cup kadetek w piłce siatkowej. W turnieju brało udział 9 zespołów.
Klasyfikacja końcowa:
Od poniedziałku duże zmiany na Trasie Średnicowej. Jede
prosto jest bzdurę roku powielić a poprawić, to sztuka i to się ceni 👍
23:16, 2025-09-12
Wymyśl hasło dla MZK i wygraj 2500 zł! Rusza konkurs "B
Wsiądź do autobusu byle jakiego niedbaj o o bilet dobry kolego
On
20:07, 2025-09-12
Ratusz inwestuje w cudzą własność. Nowa siedziba pochło
A czy to nie są publiczne finanse....
Gość
18:13, 2025-09-12
Atak na dziecko w Grudziądzu. Policja publikuje wizerun
Ale jest miejsce na 35 reklam, liczy się klikalność Ten gunwoportal jest gorszy od pudelka czy superekspresu, serio
Defalt
17:57, 2025-09-12
5 0
Nasza gwiazda Madeleine ugrzęzła bo łysemu szatnie sprzątała.
4 0
Czy to był turniej firmy prywatnej bez udziału Grudziądzanek na miejskiej hali? Ile wynoszą koszta wynajmu hali od firmy?
0 1
Organizatorem turnieju z tego co wiadomo jest klub Stal Grudziądz i bardzo dobrze, że coś się dzieje. Wiadomo, że jak siatkówka w Grudziądzu to tylko Koset i Stal się liczą. Nasza wnuczka jest Grudziądzanką i grała w tym turnieju. Kilka jej koleżanek również.
4 0
Tylko Bułgaria kochani
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz