Zamknij
REKLAMA

MRGARDEN GKM Grudziądz. Większy limit kibiców na stadionie. Rusza sprzedaż biletów

12:21, 25.07.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Jak informuje MRGARDEN GKM Grudziądz na swojej stronie internetowej decyzją polskiego Rządu imprezy sportowe mogą odbywać się teraz przy udziale 50% pojemności stadionu! To oznacza, że niedzielny mecz, w którym  MRGARDEN GKM podejmie drużynę Moje Bermudy Stal Gorzów będzie pierwszym w Polsce, w którym trybuny w okresie pandemii koronawirusa wypełnią się w połowie. Wobec zaktualizowanych zasad nasz klub jest gotowy do przyjęcia 4000 fanów. Ruszamy ze sprzedażą biletów na to spotkanie!

Jak dotąd dwa mecze na Hallera 4 z perspektywy trybun mogli obejrzeć tylko posiadacze całorocznych karnetów. Teraz udostępniamy także możliwość zakupu jednorazowych wejściówek. Sprzedaż będzie prowadzona tylko drogą internetową TUTAJ! Nie będzie sprzedaży stacjonarnej w kasach stadionu! Cena biletu wynosi 40 złotych – bez podziału na normalny i ulgowy. Każda osoba, która chce wejść na stadion musi posiadać ważną wejściówkę. Oznacza to, że bilety obowiązują także dzieci do lat 7. Kibice będą mogli zajmować co drugie miejsce w wyznaczonych sektorach – na miejscach siedzących, a także miejsca zaznaczone znakiem “X” – na miejscach stojących. Każdy bilet będzie przypisany do odpowiedniej strefy na stadionie.

Ponadto wszystkich kibiców nadal obowiązywać będzie reżim sanitarny. Prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych, aby nie narazić naszego klubu na konsekwencje i kary spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminów i zasad sanitarnych!

Przypominamy najważniejsze informacje w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, Regulaminem Sanitarnym PGE Ekstraligi i Regulaminem Stadionu:

  • Wejście na teren stadionu następuje na własną odpowiedzialność i ryzyko zakażenia się COVID-19.
  • Do wejścia na stadion uprawnieni są tylko posiadacze karnetów na sezon 2020 i osoby, które zakupią bilet na mecz TUTAJ!
  • Nie będzie prowadzona sprzedaż programów zawodów – program będzie dostępny w formie PDF na stronie internetowej i mediach społecznościowych klubu w dniu meczu.
  • Każda osoba wchodząca na stadion musi mieć wejściówkę – także dzieci do lat 7.
  • Każdy kibic kieruje się do wejścia w wyznaczonej strefie stadionu, która jest przypisana do sektora z karnetu i biletu:

– Strefa 1 – dla karnetów/biletów z sektora B

– Strefa 2 – dla karnetów/biletów z sektora C

– Strefa 3 – dla karnetów/biletów z sektora D

– Strefa 4 – dla karnetów/biletów z sektorów E,F

– Strefa 5 – dla karnetów/biletów z sektorów G,H

– Strefa 6 – dla karnetów/biletów z sektorów I oraz stojące

– Strefa 7 – dla karnetów/biletów z sektora X

Przed wejściem na stadion każda osoba poddaje się procedurze:

– kontrola karnetu/biletu

– kontrola bagażu (zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego)

– BADANIE TEMPERATURY CIAŁA

– DEZYNFEKCJA RĄK

Każda osoba ma obowiązek zasłaniania maseczką lub przyłbicą ust oraz nosa przy wejściu na stadion i podczas całego trwania zawodów – zdjąć można je tylko na żądanie służby porządkowej lub informacyjnej.

Po wejściu na stadion kibic zajmuje miejsce siedzące oznaczone zieloną naklejką, lub stojące oznaczone czerwonym znakiem X z zachowaniem bezpiecznego dystansu od drugiej osoby – NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZECHODZENIA NA INNĄ STREFĘ!

Każda osoba powinna stosować się do zarządzeń organizatora, służby porządkowej, służby informacyjnej oraz do zaleceń spikera.

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z terenu stadionu przez służby porządkowe lub służby informacyjne każdej osoby niestosującej się do powyższych zaleceń!

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Maciek JatylkożartowMaciek Jatylkożartow

1 0

Bezczelna zachłanność żałosneej organizacji, która żeruje na naiwności biednych mieszkańców smutnego miasta bez sukcesów na jakimkolwiek polu 12:51, 25.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

2 1

spadną i będzie spokój 17:59, 25.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

1 0

Brać przykład z olimpii 15:27, 26.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz