Siatkarki KS Stal Grudziądz z awansem do 1/8 Mistrzostw Polski

18:55, 09.03.2024 . Aktualizacja: 20:41, 09.03.2024
Skomentuj

Dzisiaj 9 marca w Mniszek Arenie odbył się turniej młodych siatkarek o awans do 1/8 Mistrzostw Polski. Pierwsze miejsce w turnieju kwalifikacyjnym zdobyły siatkarki z KS Stal Grudziądz.

Spokojna sobota przeplatana ogromnymi emocjami. Najpierw wygrywamy dość gładko 2:0 z Volleystal, a następnie w meczu z Joker Świecie prowadząc 1:0 w setach i w drugim secie prowadząc 24:19 przegrywamy drugi set i następnie po zaciętym tie-breaku całe spotkanie przegrywamy 1:2. Nie zmieniło to końcowej klasyfikacji i wygrywamy cały turniej półfinałowy w województwie - czytamy na profilu KS Stal Grudziądz

Jutro 10 marca siatkarki KS Stal Grudziądz jadą na finał województwa w Bydgoszczy. Po dzisiejszym turnieju mają już pewny awans do 1/8 Mistrzostw Polski. Jutro tylko gra o medal wojewódzki i rozstawienie w MP.