Zamknij
REKLAMA

Jacek Linowski trenerem w KS Stal Grudziądz. W klubie ruszają treningi

09:28, 13.05.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Po dość trudnym sezonie sportowym i przerwie wywołanej pandemią, na boiska Klubu Sportowego STAL Grudziądz wracają zawodnicy i trenerzy. Do sztabu trenerskiego dołączy Jacek Linowski, były II trener Olimpii Grudziądz.

To właśnie jemu prezes klubu zdecydował się powierzyć zorganizowanie procesu szkolenia piłkarskiego w Klubie. Poza funkcją koordynatora, Jacek Linowski będzie pełnił funkcje I trenera zespołu seniorów, współpracując z dotychczasowym trenerem Tomaszem Rybikiem, który będzie pełnił rolę II trenera, mając jednocześnie więcej możliwości gry w zespole. Dodatkowo Jacek Linowski poprowadzi szkolenie zespołu trampkarzy, po tym jak dotychczasowy ich trener postanowił zrezygnować z pracy w klubie. Nadal w klubie szkolone będą drużyny juniorów, młodzików oraz najmłodsze grupy żaków i orlików. Kilkudziesięciu zawodników na pewno skorzysta z nowej formuły organizacji szkolenia, co jednocześnie może spowodować większe zainteresowanie rodziców do kierowania na treningi w Stali swoich dzieci. Aktualnie treningi wznawiają trampkarze z nowym trenerem we wtorki i czwartki o 16:30 oraz zespół seniorów. W kolejnych tygodniach do treningów wrócą też młodsze grupy.

Wszystkich zawodników i rodziców oraz nowe osoby zainteresowane treningami, prezes klubu zaprasza do kontaktu w sprawie udziału w zajęciach z zespołem trenerskim lub osobiście z nim.

Treningi rozpoczęły się również w sekcji siatkówki. Na 4 boiskach do siatkówki plażowej pojawiły się grupy kinder oraz młodziczek. Seniorzy również wracają do budowania formy po przerwie. Silny sztab szkoleniowy ma także nowe pomysły na rozwój siatkówki i stawia na współpracę z okolicznymi gminami i tworzenie nowych ośrodków akademii siatkówki. Nie jest wykluczone, że również siatkarski sztab szkoleniowy powiększy się o nowych trenerów - trwają rozmowy. Zajęcia na piaszczystych boiskach, których mogą pozazdrościć inne ośrodki szkoleniowe, odbywają się codziennie od godz. 16:30. Szczegółowy plan zajęć poszczególnych grup jest dostępny u trenerów i bezpośrednio  w klubie.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

..

1 0

A chołota bezdomna szaleje na Facebooku z fotkami . 18:36, 13.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz