Zamknij
REKLAMA

Dwa medale dla Grudziądza na Marbruk Triathlon Charzykowy

10:07, 13.06.2022 | .
Skomentuj CIECH Tri Tour
REKLAMA

Przez cały weekend nad Jeziorem Charzykowskim triathloniści mierzyli się w malowniczej scenerii Borów Tucholskich na drugiej imprezie z cyklu CIECH Tri Tour – Marbruk Triathlon Charzykowy. Pobijali życiówki i rekordy trasy, a emocje na mecie rozpalały kibiców. Reprezentanci Grudziądza przywiozą do domu 2 medale z niedzielnej konkurencji na dystansie 56,5 km.  

O sportowcach trenujących triathlon mówi się, że to ludzie z żelaza. W każdym starcie pokonują kilkadziesiąt kilometrów biegnąc, jadąc na rowerze i płynąc. Na tegorocznej 7. edycji Marbruk Triathlon Charzykowy pogoda dopisywała przez cały weekend. W niedzielę tak samo jak dzień wcześniej startujących oświetlały promienie słoneczne, które pomagały cieszyć się startami na tej rodzinnej imprezie.

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbyła się na trzech dystansach indywidualnych (112,99 km, 56,5 km oraz 28,25 km) oraz w zawodach drużynowych. Wspaniała pogoda przyciągnęła do Charzykowych wielu kibiców, którzy dodatkowo podgrzewali atmosferę. Zawody okazały się szczególnie dla sportowców z Grudziądza, którzy zdobyli łącznie w niedziele aż 2 medale!

Złoto zdobyli Małgorzata Brac-Walczak (ćwiartka K 60-69) oraz Paweł Mazur (ćwiartka M 30-39).

Kolejne triathlonowe zmagania z cyklu CIECH Tri Tour już 15 lipca podczas JBL Triathlon Poznań. Miejmy nadzieję, że atmosfera na zawodach będzie również tak samo wspaniała jak miało to miejsce teraz w Charzykowach.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%