12:51, 13.11.2019
Piłkarze Olimpii kontynuują cykl wizyt w grudziądzkich przedszkolach. Dzisiaj 13.11. "Biało-zieloni" odwiedzili maluszków z Przedszkola Sióstr Zmartwychwstanek.
1
21:18, 08.11.2019
Fortuna 1 Liga. Olimpia Grudziądz przegrywa na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 3:1.
1
19:20, 02.11.2019
Olimpia Grudziądz pewnie pokonuje Odrę Opole 3:1
14:35, 29.10.2019
Fortuna 1 Liga przeprowadzi badanie opinii swoich kibiców. Każdy sympatyk klubu grającego w lidze będzie mógł je wyrazić w ankiecie. Badanie będzie przeprowadzane na terenie stadionów gospodarzy oraz na terenie miast przedstawicieli klubów Fortuna 1 Liga.
18:26, 26.10.2019
W 15 kolejce Fortuna 1 Liga Olimpią Grudziądz przegrywa na wyjeździe z GKS Jastrzębie 0:2 i tym samym spada w tabeli na siódme miejsce. Gospodarze w całym meczu oddali trzy celne strzały na bramkę gości, co wystarczyło na zdobycie dwóch goli i kompletu punktów w meczu. Do siatki trafiali Bartosz Jaroszek i Damian Tront, który wykorzystał rzut karny.
17:57, 25.10.2019
Piłkarze Olimpii Grudziądz, Robert Ziętarski oraz Konrad Handzlik poprowadzili dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych lekcję wychowania fizycznego.
1
19:16, 19.10.2019
Olimpia Grudziądz remisuje z liderem tabeli Fortuna 1 Liga Radomiakiem Radom. Mimo prowadzenia w pierwszej połowie aż 2:0 grudziądzanie nie zdołali obronić wyniku.
10:20, 18.10.2019
Przed piłkarzami Olimpii Grudziądz kolejna szansa na punkty w Fortuna 1 Liga. Tym razem podopieczni trenera Jacka Trzeciaka zmierzą się przed własną publicznością z liderem tabeli, Radomiakiem Radom.
09:12, 15.10.2019
Zna go każdy fan piłki nożnej. Mesut Özil to piłkarz szalenie charakterystyczny. Był gwiazdą kilku lig w Europie – niemieckiej, hiszpańskiej oraz angielskiej. Ma też za sobą pełną sukcesów karierę reprezentacyjną. Mesut urodził się 15 października 1988, aktualnie 30-letni zawodnik jest trochę na zakręcie zawodowym – jaki będzie jego kolejny krok?
4
21:00, 06.10.2019
Olimpia Grudziądz wygrywa ze Stomilem Olsztyn. Bramkę na grudziądzan zdobył Ariel Wawszczyk w czwartej minucie.
18:37, 02.10.2019
Przed piłkarzami Olimpii Grudziądz szansa na kolejny komplet punktów do tabeli Fortuna 1 Liga. Tym razem "Biało-zieloni" przed własną publicznością zmierzą się ze Stomilem Olsztyn. Spotkanie zaplanowano na 6 października, pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 19.
2
20:07, 28.09.2019
Awans Olimpii Grudziądz w tabeli po wygranej w Tychach 3:2
21:12, 24.09.2019
Piłkarze Olimpii Grudziądz rozpoczynają zmagania w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski. Rywalem podopiecznych trenera Jacka Trzeciaka w 1/32 finału jest Stal Mielec.
3
21:03, 22.09.2019
Olimpia Grudziądz remisuje z Puszcza Niepołomice 1:1. Mecz rozstrzygnął się w końcówce spotkanie. Najpierw bramkę zdobywają grudziądzanie, goście wyrównują w ostatnich sekundach meczu.
5
21:03, 18.09.2019
Olimpia Grudziądz wygrywa na własnym stadionie z Bruk Bet Termalicę Nieciecza 1:0. Bramce dla grudziądzan zdobywa Omar Monterde w 40 minucie meczu.