Zamknij
REKLAMA

piątek, 14.09, godz. 19:30

Klub Akcent, ul. Wybickiego 38, Grudziądz

Bilety: 25zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu imprezy)

Cezary Jurkiewicz – z niego jest bardzo interesujący zawodnik. Nerd, hipochondryk i introwertyk. Zdawać by się mogło, że te cechy człowieka będą ograniczać, szczególnie w działalności komediowej. Okazuje się jednak, że Cezary wszystkie idące za tymi pojęciami wady przerobił na broń i żongluje nimi na scenie w sposób iście akrobatyczny. No i nic dziwnego – Czarek jako jeden z pierwszych dwóch zawodników wziął się za stand-up w Polsce i jako pierwszy podszedł do tego w sposób akademicki, tworząc własne kursy komediowe.

Jest to komik, który chłonie ogromne ilości wiedzy ze wszelkich stron. Możecie o nim śmiało myśleć jako o intelektualnej gąbce, w którą wsiąkają informacje. Zarówno przydatne jak i nie – ale niemal wszystkie przemodelowane na żart. Choć na scenie zdaje się utrzymywać pewien dystans, szybko zjednuje sobie widownię, właśnie dzięki swojemu elastycznemu i szybkiemu myśleniu.

Zainteresowany jest wieloma gałęziami komedii, nawet nie po to, żeby je wykonywać, ale po to, żeby je rozumieć i rozwiązania z różnych dziedzin skutecznie stosować w swoim stand-upie, jak np. Elementy improwizatorskie. Zdecydowanie typ, z którego twórczością każdy w Polsce powinien się zapoznać.

 

 Michał Juszczak – człowiek niedużego ciała, ale ogromnego zapału i pracowitości. Na scenie już od niemal sześciu lat, sumiennie wypełnił swoje obowiązki studenckie, potrafiąc je pogodzić z zawodem komika. Posługuje się raczej abstrakcyjnym poczuciem humoru, a żartu szuka w hiperbolizacji pewnych wydarzeń czy wrażeń. Współtwórca takich projektów jak 6×7 czy Festiwal Wrocek, dzielny gospodarz sceny komediowej w klubie Vertigo, gdzie posprzątał bałagan po niesławnym poprzedniku. Skupiony, zabawny i ogarnięty – jeden z niewielu spośród nas, komików.

 

 


środa21 listopada

czwartek22 listopada

piątek23 listopada

sobota24 listopada

niedziela25 listopada

środa28 listopada

czwartek29 listopada

piątek30 listopada

sobota1 grudnia

niedziela2 grudnia

poniedziałek3 grudnia

wtorek4 grudnia

środa5 grudnia

czwartek6 grudnia

piątek7 grudnia

sobota8 grudnia

niedziela9 grudnia

sobota15 grudnia

niedziela16 grudnia

poniedziałek31 grudnia

czwartek3 stycznia

sobota5 stycznia

czwartek10 stycznia

niedziela13 stycznia

czwartek17 stycznia

niedziela20 stycznia
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone