Zamknij
REKLAMA

Game Expert Blu Game Show - impreza gamingowa w Bydgoszczy

Game Expert Blu Game Show - impreza gamingowa w Bydgoszczy
  • wtorek 9 sierpnia
  • 28.05.2022
  • Bydgoszcz
Game Expert Blu Game Show - impreza gamingowa w Bydgoszczy

Game Expert Blu Game Show to druga edycja turnieju Counter Strike: Global Offensive organizowana w Bydgoszczy. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 28 maja w hali sportowo-widowiskowej SISU Arena. Prócz emocjonujących rozgrywek, dodatkowymi atrakcjami dla odwiedzających będą targi technologiczne i targi pracy IT.

Event jest odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie e-sportem. Na całym świece dyscyplina ta zdobywa coraz to nowych miłośników, a rozkwit biznesu gamingowego idzie w parze z rozwojem technologicznym. Nasi partnerzy to firmy z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i światowym pod względem dystrybucji sprzętu komputerowego. Ich doświadczenie i profesjonalizm gwarantują wysoką wartość merytoryczną spotkań podczas targów.

W turnieju wezmą udział drużyny wyłonione podczas eliminacji online. Fani będą mogli obserwować rozgrywki półfinałowe i oczywiście wielki finał. Pula nagród to 25 tys. złotych plus cenne nagrody rzeczowe. Jest zatem o co walczyć!

Na wydarzenie zapraszamy fanów gier komputerowych, wszystkie osoby zainteresowane nowinkami technologicznymi oraz rodziny z dziećmi. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Stoiska gamingowe z grami solo i duo, gogle VR, gry retro. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie https://esport.blustreamtv.pl/ .

 

sierpień 2022


25.08 czwartek 28.08 niedziela
Mistrzostwa Świata Juniorów w Balonach na Ogrzane Powietrze.

wrzesień 2022


październik 2022


13.10 czwartek
Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali
21.10 piątek
NARODOWY BALET UKRAINY "VIRSKI"

listopad 2022


6.11 niedziela
KONCERT - TERESA WERNER