Zamknij
REKLAMA

sobota, 07.09, godz. 12:00

Grudziądz, Łęgi 1

Małgosia, niedługo skończę 43 lata. 19 marca doznała pierwszego ataku padaczkowego i trafiłam do Regionalnego Szpitala w Grudziądzu, gdzie wykonano MRI głowy. Postawiono wstępną diagnozę – gwiaździak anaplastyczny. Wtedy jej życie wywróciło się do góry nogami. W mojej głowie zamieszkał sublokator. Nowotwór złośliwy potwierdziła biopsja mózgu wykonana w Wojskowym Szpitalu w Bydgoszczy. Niestety guz jest wieloogniskowy, naciekający, nieoperacyjny.

Od 7 maja rozpoczęłam leczenie na Oddziale Radioterapii w CO w Bydgoszczy. Leczenie trwa 6 tygodni – 30 naświetleń oraz chemia w postaci Temodalu.
Ponieważ guz jest nieoperacyjny jedyną szansą jest leczenie w Medicolonia w Niemczech. Ośrodek zajmuje się leczeniem nowotworów za pomocą terapii wspomagających układ odpornościowy. Zabiegi składają się z terapii pro-leczniczych, które wspierają odpowiedź immunologiczną i wzmacniają inne funkcje w organizmie. Niestety koszt samego jednego cyklu leczenia to kwota 25-28 tys euro. Cykli może być kilka. W zależności od decyzji lekarzy, do tego dochodzi leczenie wspomagające, suplementy.

Pomóc Małgosi można dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Santander Bank 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: “2267 pomoc dla Małgosi Schoen”

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone