Zamknij
REKLAMA

piątek, 20.09, godz. 12:00

Grudziądz Rudnik Camping 134 ul. Zaleśna 1, 86-300 Grudziądz

Bilety: 50zł

Fundacja Carita im. Wiesławy Adamiec ma zaszczyt zaprosić wyjątkowe wydarzenie:
„Rajd po Zdrowie. Rozjechać Szpiczaka”
Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-22 września w Grudziądzu. Będzie to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, w którym udział wezmą pacjenci ze szpiczakiem, pokazując, że #NiemożliweNieIstnieje
Szpiczak jest rzadkim nowotworem hematologicznym, który dotyka coraz młodsze osoby. Liczba pacjentów ze szpiczakiem stale rośnie. Do naszej Fundacji zgłaszają się aktywne zawodowo i społecznie osoby. Jednocześnie wizerunek pacjenta ze szpiczakiem plazmocytowego jako osoby starszej i wykluczonej społecznie pokutuje, przekładając się na stosunkowo ograniczone możliwości terapeutyczne. Polski pacjent ze szpiczakiem wciąż musi toczyć walkę o odpowiednie i skuteczne leczenie.
Chcemy wspólnie pokazać, że #SzpiczakToNieWyrok i że pacjent ze szpiczakiem jest gotowy do podejmowania wyzwań, nie tylko rowerowych, ale i tych najważniejszych – walki o życie i zdrowie, do których prowadzi odpowiednio dobrana ścieżka terapeutyczna!
Będą z nami Polskie Konsorcjum Szpiczakowe, Amgen, Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych, Radio ESKA, Grudziądz, TVP3 Bydgoszcz, Gazeta Pomorska i wielu innych!
Dołączacie do nas? :)
W ramach pakietu startowego (50zł) otrzymacie koszulkę, kolarskie gadżety, wyżywienie i nocleg!
Zgłoszenia przyjmuje Grzegorz Rakowiecki
[email protected]


poniedziałek1 czerwca