Zamknij
REKLAMA

sobota, 21.09, godz. 09:00

Las Komunalny (start/meta parking leśny przy rondzie ks.Popiełuszki)

Podczas parkrun Grudziądz #53 - pierwsze urodziny będziecie mogli skorzystać z pomocy pacemakerów ????. To z kim się zabierzecie na 5-tkę do lasu? Dla chętnych na funkcje pacemakera są jeszcze dwie kamizelki 20???? oraz 40???? min.

21???? Marcin Janiak
22???? Jacek Gruszeczka
24???? Krzysztof Kawałkowski
26???? Dorota Gałuszka
27???? Marcin Jędrak
28???? Wojciech Krajnik
30???? Daniel Kwiatkowski
33???? Sylwia Kosowicz
35???? Małgorzata Kosowicz
40???? Małgorzata Jabłońska

 

Zapraszamy na bezpłatne, cykliczne biegi na dystansie 5km z pomiarem czasu. Marsz, trucht lub bieg. Zdecyduj jak pokonasz naszą leśną trasę. Nie ma limitu czasu na pokonanie dystansu. Poczekamy na każdego.

Dzieci już od 4 lat mogą rejestrować się na www.parkrun.pl/rejestracja. Należy pamiętać, że dzieci od 4 do 11 lat muszą pozostawać pod opieką rodzica w czasie biegu.

Wszystkich obowiązuje posiadanie wydrukowanego indywidualnego kodu uczestnika, który jest przepustką do pojawienia się w wynikach. Mając kod uczestnika na mecie pobierz od wolontariusza token z miejscem i podejdź z tokenem oraz ze swoim kodem do wolontariusza skanującego. Kod po zeskanowaniu zostanie Ci oddany na kolejne biegi. Token zostaje u nas. Pamiętaj, aby nie zabierać tokena do domu! Musi służyć nam na kolejne biegi.

Możesz pokonać dystans 5km u nas również z psem. Swoim lub z Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. W tym drugim przypadku powiadom schronisko tel. o takiej chęci wcześniej. Pieska odbierasz i zawozisz osobiście. Zachęcamy jednak do adopcji piesków i życzymy Wam, aby stały się one stałymi towarzyszami Waszym sobotnich zmagań na parkrun


piątek25 października

sobota26 października

wtorek29 października

piątek8 listopada

sobota9 listopada

poniedziałek11 listopada

wtorek12 listopada

czwartek14 listopada

niedziela24 listopada

sobota30 listopada

niedziela1 grudnia

piątek6 grudnia
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone