Zamknij
REKLAMA

sobota, 21.09, godz. 09:00

Las Komunalny (start/meta parking leśny przy rondzie ks.Popiełuszki)

Podczas parkrun Grudziądz #53 - pierwsze urodziny będziecie mogli skorzystać z pomocy pacemakerów ????. To z kim się zabierzecie na 5-tkę do lasu? Dla chętnych na funkcje pacemakera są jeszcze dwie kamizelki 20???? oraz 40???? min.

21???? Marcin Janiak
22???? Jacek Gruszeczka
24???? Krzysztof Kawałkowski
26???? Dorota Gałuszka
27???? Marcin Jędrak
28???? Wojciech Krajnik
30???? Daniel Kwiatkowski
33???? Sylwia Kosowicz
35???? Małgorzata Kosowicz
40???? Małgorzata Jabłońska

 

Zapraszamy na bezpłatne, cykliczne biegi na dystansie 5km z pomiarem czasu. Marsz, trucht lub bieg. Zdecyduj jak pokonasz naszą leśną trasę. Nie ma limitu czasu na pokonanie dystansu. Poczekamy na każdego.

Dzieci już od 4 lat mogą rejestrować się na www.parkrun.pl/rejestracja. Należy pamiętać, że dzieci od 4 do 11 lat muszą pozostawać pod opieką rodzica w czasie biegu.

Wszystkich obowiązuje posiadanie wydrukowanego indywidualnego kodu uczestnika, który jest przepustką do pojawienia się w wynikach. Mając kod uczestnika na mecie pobierz od wolontariusza token z miejscem i podejdź z tokenem oraz ze swoim kodem do wolontariusza skanującego. Kod po zeskanowaniu zostanie Ci oddany na kolejne biegi. Token zostaje u nas. Pamiętaj, aby nie zabierać tokena do domu! Musi służyć nam na kolejne biegi.

Możesz pokonać dystans 5km u nas również z psem. Swoim lub z Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. W tym drugim przypadku powiadom schronisko tel. o takiej chęci wcześniej. Pieska odbierasz i zawozisz osobiście. Zachęcamy jednak do adopcji piesków i życzymy Wam, aby stały się one stałymi towarzyszami Waszym sobotnich zmagań na parkrun


niedziela19 stycznia

poniedziałek20 stycznia

wtorek21 stycznia

środa22 stycznia

czwartek23 stycznia

sobota25 stycznia

niedziela26 stycznia

sobota8 lutego

sobota22 lutego

czwartek27 lutego

niedziela1 marca
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone