Zamknij
REKLAMA

sobota, 23.05, godz. 18:00

Osiedle Tarpno, ul. Tczewska 6     

CK Teatr w Grudziądzu – jak wszystkie instytucje kultury w kraju nie prowadzi swojej codziennej działalności. Wszyscy pozostają w domach czekając na powrót do normalności. Mimo to zrodził się pomysł koncertów na grudziądzkich osiedlach, gdzie publiczność będzie mogła wysłuchać ich z własnych okien i balkonów. Inicjatywa odbywać się będzie pod hasłem : "Kultura objazdowa - koncerty z dystansem".

Będą to 30-minutowe koncerty z muzyką operową i operetkową w wykonaniu Zbigniewa Kulwickiego (reżyser i wokalista CK Teatr w Grudziądzu) - wszystko przy zachowaniu niezbędnych środków bezpieczeństwa. Cykl rozpocznie mini koncert zatytułowany "Koncert dla Medyków" skierowany do personelu medycznego, który odbędzie się pod budynkami grudziądzkiego Szpitala w dniu 30 kwietnia.

Wszystkie działania odbywają się przy uzgodnieniach z władzami miasta oraz Państwową Stacją Sanitrno-Epidemiologiczną w Grudziądzu.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy mieszkańców o słuchanie i oglądanie koncertów z okien i balkonów, jednocześnie przypominamy o zakazie gromadzenia się publiczności na zewnątrz budynków. W trakcie trwania koncertów będzie obecny patrol Straży Miejskiej w celu interwencji w przypadku ewentualnego łamania obowiązujących zakazów.

Poniżej przedstawiamy planowane miejsca, datę i godzinę koncertów:

  • Osiedle Tarpno, ul. Tczewska 6                              23 maja, godz. 18.00
  • Osiedle na Kapuście ul. Stachury 4                         23 maja, godz. 19.30    

Przygotowaniem i obsługą koncertów zajmą się pracownicy Centrum Kultury Teatr wyposażeni w niezbędne środki zabezpieczenia.


poniedziałek1 czerwca